facebook
strona główna
607 312 006

O Siedlisku
Siedlisko nad Miedwiem” wzięło swą nazwę z natury….…a dokładnie z dwóch obszarów Natury 2000 ( Doliny Płoni i Jeziora Miedwie oraz Jeziora Miedwie i okolic) na terenie których znajduje się nasz obiekt. Są to obszary specjalnej ochrony siedlisk w celu ochrony dzikiego ptactwa oraz utrzymania i przywracania do właściwego stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin i zwierząt. Stwierdzono tu występowanie 16-tu rodzajów siedlisk. Nazwa jak widać nasunęła się sama.
Oprócz malowniczo położonego domu gościnnego na wzgórzu, w skład Siedliska wchodzi również wiata z grillokominkiem oraz piecem chlebowym stanowiąca wyjątkowe miejsce biesiadne. Jest też miejsce na ognisko a w lecie na dzieci czeka duża trampolina oraz wyznaczone miejsce do gry w siatkówkę. W trakcie realizacji jest też naturalny ,rekreacyjny staw kąpielowy w którym woda oczyszczana będzie za pomocą procesów biologicznych i mechanicznych bez użycia chemii.
W budynku mamy do dyspozycji gości 10 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach.
Aktualności
W końcu upał zelżał i można było stanąć przy piecu, a jeśli piec to pyszna PIZZA. Jeśli zaś pizza, to siedliskowy WŁOSKI WIECZÓR i smaki ... więcej
Galeria
więcej

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe